ЯК ВЛАШТОВАНО ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ І ЯК ВОНО ПРАЦЮЄ?

12.05.2016 03:32

Як влаштовано газобалонне обладнання і як воно працює? Газ для авто зберігається в герметичному балоні і під тиском надходить у редуктор. У ньому він випаровується і вже в газоподібному вигляді (так звана парова фаза) надходить в змішувач через дозатор, в простій системі другого і першого покоління ГБО або через газові форсунки в газовому інжекторі четвертого покоління (розподілене уприскування). Для інжекторних автомобілів рекомендується установка четвертого покоління ГБО, тому що найнадійніше в роботі і просте в експлуатації, а також саме економічне по витраті Палива в співвідношенні 1 = 1 газ-бензин +/- 10%. Детальныше дивыться "гбо"

При установці газового обладнання для вашого автомобіля використовується Італійське і Голландське обладнання провідних фірм виробників.

Сучасне газове обладнання - це системи розподіленого «уприскування» газу, який подається через форсунки, встановлені у впускному колекторі безпосередньо перед впускними клапанами. Форсунки забезпечені електроклапанами, які відкриваються по команді електронного блоку управління. Як в системах упорскування бензину, паливо подається в потрібний момент і в оптимальній кількості. Завдяки цьому досягаються значні переваги перед конструкціями попередньої схеми: мінімальне падіння потужності при переході з бензину на газ, невелика витрата газоподібного палива - практично 1: 1 по відношенню до бензину. Оскільки подається відразу до клапанів газ не присутній у впускному колекторі, виключається ймовірність появи «ударів», що особливо важливо, якщо колектор пластиковий.

ГБО останнього покоління оснащуються більш сучасним електронним блоком управління. При визначенні оптимального складу суміші він враховує інформацію від лямбда-зондів, датчиків температури і розрідження в системі впуску. Все це робить сучасні системи газового харчування придатними для монтажу на найсучасніші автомобілі. Більшість сучасних моделей з комп'ютеризованими системами управління двигуном можна переводити на газ виключно за допомогою ГБО четвертого і наступного поколінь.

comments powered by HyperComments

Последние