В США НАГАДАЛИ, ЗА ЯКИХ УМОВ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ БУДУТЬ ЗНЯТІ

13.05.2016 22:31

Санкції США, введені проти Росії після порушення територіальної цілістності України, будуть діяти до того моменту, коли Москва повністю виконає свої зобов'язання за умовами Мінських угод.

Про це заявив заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен, повідомляє Укрінформ.

"Ми твердо залишаємося на своїх позиціях: введені США та Євросоюзом санкції проти Росії можуть бути скасовані лише за умови повного виконання Москвою зобов'язань за Мінськими угодами", - заявив заступник держсекретаря США.

Блінкен підкреслив, що на даний момент на Сході України "постійно порушуються навіть умови про припинення вогню".

Коментуючи наслідки російської агресії, американський чиновник зазначив, що "втручання Росії у внутрішні справи Грузії і України не тільки порушили територіальну цілісність цих держав, але і підірвали основи міжнародного права і світопорядку".

Нагадаємо, 30 квітня в Палаті представників Конгресу США був зареєстрований законопроект, який передбачає продовження санкцій проти Росії. Документ передбачає зняття економічних обмежень з РФ після того, як російські війська покинуть Донбас і Москва погодиться припинити анексію Криму.

В подальшій відповіді РФ на пропозицію конгресменів вказувалося, що "Росія не має наміру входити ні в які угоди щодо майбутнього Криму".

comments powered by HyperComments

Последние