9 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ: КВІТИ, БІЙКИ І ЗЕЛЕНКА

11.05.2016 20:02

Під час заходів із відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у деяких містах України сталися вуличні бійки.
Зокрема, що під час покладання квітів на Меморіалі слави у Харкові кілька разів билися через "георгіївські стрічки". З нею, серед інших, прийшов депутат міськради від партії "Відродження" Андрій Лесик. Ще одна сутичка сталася по тому, як активісти зірвали з держака прапор ПСПУ. У підсумку постраждали щонайменше двоє людей, у тому числі поліцейський. Однак силовики нікого не затримували, а лише проводили профілактичні бесіди. За підрахунками правоохоронців, участь в офіційній церемонії взяли приблизно 5 тисяч людей, за даними інформагенцій.

В Одесі долучилися до популярної у Росії акції "Безсмертний полк"
На Алею Слави в Одесі, як передають інформагенції, прийшли не менше 1 тисячі людей, серед них і ветерани. Дехто з учасників приніс фото своїх рідних, які воювали, а біля пам'ятника Невідомому матросу розгорнули копії Прапора Перемоги. 12 людей затримали за підозрою у порушенні громадського порядку та інших правопорушеннях. Однак, загалом обійшлося без ексцесів. Іще з 30 квітня за порядком у місті слідкують кілька тисяч представників різних силових підрозділів.
Вийти з плеєраДопомога

comments powered by HyperComments

Последние