ДЕ КУПИТИ TESTOSTERONE CYPIONATE U.S.P

06.05.2016 05:37

Перед застосуванням препарату Тестостерон Ципионат

На сьогоднішній день купити Тестостерон Ципионат можна по всьому світу: і в США, і в Європі. Сам препарат Тестостерон Ципионат в Україні та інших країнах продають у вигляді масляного розчину, який виводиться з організму через 15-16 днів. За детальнішою інформацією звертайтесь " сайт " . Препарат використовується спортсменами по всьому світу. Важливо відзначити, що Тестостерон Ципионат затримує рідину організмі через те, що має тривалу дію, тому його зазвичай приймають при наборі маси. Це досить потужний анаболик з андрогенною дією. Також важливо розуміти, що Тестостерон Ципионат аналогічний природному гормону, і проявляє себе точно так само, тому тут мають місце:

- Підвищення лібідо;
- Статевий потяг;
- Підвищення рівня агресії;
- Зниження тембру голосу (понад грубий голос);
- Збільшення м'язової маси.
По суті, Тестостерон Ципионат в Києві спортсмени вживають з тієї причини, що анаболічні рецептори стимулюють м'язи збирати азот, що сприяє їх росту.

При цьому, застосовують Тестостерон Ципионат в Україні спортсмени обізнані і про деякі його побічні ефекти: препарат ароматизируется, тобто перетворюється в естроген (жіночий гормон). Надлишок цього гормону в організмі чоловіка сприяє відкладенню жиру, затримці рідини, гінекомастії, зниження лібідо. Але такі ефекти проявляються, якщо вживати Тестостерон Ципионат неправильно - при коректному прийомі побічні ефекти мінімальні або відсутні зовсім.

Курс препарату Тестостерон Ципионат
Рекомендовані дозування прийому складають від 250 до 500 мг при введенні в організм через ін'єкцію не частіше разу на тиждень. При досягненні дози в 800-100 мг побічні ефекти будуть проявлятися досить явно, тому дозування перевищувати не варто. Середня тривалість курсу препарату Тестостерон Ципионат в Україні зазвичай становить до чотирьох тижнів, але може бути продовжена в разі потреби - це залежить від індивідуальних показників.

Відгуки про препарат Тестостерон Ципионат
На сьогоднішній день, у більшості спортсменів, які беруть Тестостерон Ципионат в Києві відгуки переважно позитивні. Важливо ще раз підкреслити, що не можна перевищувати дозування - тоді побічних ефектів не буде і препарат спрацює правильно.

Де купити Тестостерон Ципионат
Ви можете придбати препарат Тестостерон Ципионат безпосередньо у нас в інтернет-магазині - ми пропонуємо товар найвищої якості з гарантією за доступними цінами.

comments powered by HyperComments

Последние