МЕРКЕЛЬ ВИКЛЮЧАЄ ПОВЕРНЕННЯ ДО ФОРМАТУ G8, - SPIEGEL

04.05.2016 23:20

Канцлер Німеччини Ангела Меркель виключає повернення Росії до складу "Великої вісімки", пише в суботу німецьке видання Spiegel.

Новини за темою: Дії Росії в Україні означають, що "Великої вісімки" більше не існує, - Меркель
Видання відзначає, що Росія не виконує умови, висунуті для її повернення в співтовариство великих промислово розвинених країн.

"G8 мертва..." - наголошується в статті. Автор також нагадує, що проти повернення РФ до складу "Великої вісімки" виступають американці.

Нагадаємо, в березні 2014 року лідери США, Британії, Франції, Німеччини, Японії, Італії і Канади спільно з керівництвом ЄС вперше з 1996 року зустрілися на саміті без Росії через анексію Криму.

У квітні 2015 року голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр від імені міністрів закордонних справ країн "Великої сімки" висловив надію на те, що G7 знову зможе перетворитися в "Велику вісімку", якщо Москва буде сприяти встановленню миру в Україні.

У травні 2015 року канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що повернення до формату "Великої вісімки" неможливий, поки Росія порушує міжнародне законодаство.

Як повідомлялося, Рада Європейського Союзу 21 грудня прийняла офіційне рішення продовжити санкції щодо РФ ще на шість місяців. У Міністерстві закордонних справ Росії назвали зв'язок санкцій ЄС з врегулюванням конфлікту на Донбасі "безпідставним".

comments powered by HyperComments

Последние