РОСІЯ ЗАКЛИКАЛА ЗІМБАБВЕ ДО СПІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ ПРОТИ САНКЦІЙ

04.05.2016 13:10

Російська Федерація і Зімбабве домовилися про спільну боротьбу з санкціями США і Євросоюзу, введеними у відповідь на російську агресію в Україні

Про це з посиланням на представників російсько-зімбабвійської міжурядової комісії повідомляє російська служба ВВС.

Зокрема, міністр промисловості і торгівлі Росії Денис Мантуров заявив, що обидві країни вважають несправедливими введені відносно до них санкції і виступають за їх повне скасування.

Зазначається, що російський чиновник заручився підтримкою міністра закордонних справ Зімбабве Симбараше Мумбенгегві.

«Ми повинні через механізм міжурядової комісії об’єднати наші зусилля для запобігання шкоди нашим економікам, завдати якої хотіли автори цих необгрунтованих і аморальних заходів», — сказав Мумбенгегві.

Економічні санкції проти Зімбабве введені США і Євросоюзом на початку 2000-х. У 2013 році ЄС скасував більшість із них, залишивши тільки персональні санкції щодо президента Роберта Мугабе і його сім’ї. Наразі санкції США проти Зімбабве діють у повному обсязі.

Нагадаємо, США і ЄС ввели санкції проти Росії в 2014 році через анексію РФ українського Криму. Днями в Палаті представників американського Конгресу був зареєстрований новий законопроект, який стверджує позицію США щодо російської окупації Криму і пропонує посилити санкції проти РФ для надання допомоги Україні.

comments powered by HyperComments

Последние