РОСІЙСЬКІ ВИНИЩУВАЧІ ЗНОВУ ПРОВОКУВАЛИ АМЕРИКАНЦІВ НАД БАЛТИКОЮ

30.04.2016 08:11

Багатоцільовий винищувач Росії Су-27 у п'ятницю в небезпечний спосіб здійснив перехоплення американського літака RC-135, який виконував політ у міжнародному повітряному просторі над Балтикою.

Про це йдеться в повідомленні телеканалу CNN із посиланням на офіційні джерела в Пентагоні.

"Російський СУ-27 у п'ятницю здійснив маневр під назвою "бочка" над літаком американських ВПС RC-135, який виконував розвідувальний політ в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в оборонному відомстві США, російський винищувач наблизився до американського на 25 футів (близько 7,5 метрів), а потім пролетів над літаком у перевернутому положенні.

"СУ-27 на високій швидкості перехопив літак США, який проходив рутинним маршрутом, та продовжив виконувати агресивний маневр, який становив загрозу для безпеки льотного екіпажу США в літаку RC-135", - зазначив з цього приводу речник Сухопутних військ США підполковник Мішель Балданза.

Це вже другий випадок впродовж місяця, коли російські літаки проводять небезпечні маневри, провокуючи американські ВПС. Так, 14 квітня російський винищувач "у нестійкий та агресивний спосіб" пролетів на відстані 15 метрів від крила американського літака. Крім того, на квітня в Балтійському морі два російських літаки здійснили проліт з небезпечним наближенням до есмінця американських ВМС "Дональд Кук".

comments powered by HyperComments

Последние