ЗАСІДАННЯ РБ ООН: ФРАНЦІЯ ВИСТУПАЄ ЗА ДОДАТКОВУ МІЖНАРОДНУ ПРИСУТНІСТЬ ПІД ЕГІДОЮ ОБСЄ НА ДОНБАСІ

29.04.2016 14:46

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатр під час засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні.

«Що стосується безпеки на Донбасі - йдеться про ефективні механізми, які обговорювались на попередньому міністерському засіданні в нормандському форматі, яке відбулося 3 березня і стосувалася активізації припинення вогню. Йдеться про виведення важких озброєнь, а також створення механізмів запобігання інцидентів і їх врегулювання», - зазначив він.

За словами Делатра, спецмісія ОБСЄ повинна мати можливість виконувати всі свої повноваження вільно та без будь-яких перешкод.

«Потрібно провести місцеві вибори на Донбасі відповідно до законодавства України та стандартів ОБСЄ. Можна допустити такі вибори в разі стабільної ситуації з безпекою. На нашу думку необхідно забезпечити якусь додаткову міжнародну присутність на місцях під егідою ОБСЄ. Зараз ми думаємо разом з німецькими

Раніше УНІАН повідомляв, що Рада безпеки Організації Об'єднаних націй сьогодні, 28 квітня, за ініціативою України проведе відкрите засідання через погіршення ситуації на Донбасі.

comments powered by HyperComments

Последние