НАРДЕП ПРО КАНДИДАТУРУ НА МІСЦЕ БЕЗСМЕРТНОГО: ВОНА ПОВИННА БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДІАЛОГ НА ПЕРЕГОВОРАХ

29.04.2016 10:25

Людина, яка буде представляти Україну у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, повинна знати ситуацію зсередини і забезпечити діалог під час переговорного процесу. Про це в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна" заявив народний депутат від БПП Іван Рибак.

За його словами, результат мінських переговорів не може бути швидким.


"Мінські угоди – це біг на тривалу дистанцію. Тому неможливо розраховувати на певний результат буквально за лічені місяці", - заявив нардеп.

На думку Рибака, на теперішній час вже йде обговорення кандидатур замість Романа Безсмертного.

"Пан Роман, напевно знайде себе десь в політиці в майбутньому, або буде працювати радником саме з питань переговорного процесу. Я думаю, що йому буде знайдена достойна заміна, сьогодні деякі кандидатури вже обговорюються. Але люди і відмовляються і пишуть, що поки що таких пропозицій не отримували. Тим не менш, це має бути людина, яка зможе фахово забезпечити цей діалог і знати зсередини ситуацію, яка відбувалася під час переговорного процесу за останній час. Для мене хорошою кандидатурою була б пані Ірина Геращенко, але я не думаю, щ РФ її сприйме, особливо зважаючи на останні події з заборонами в’їзду", - заявив депутат.

comments powered by HyperComments

Последние