ОДНОГО З НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНИ РОСІЙСЬКИЙ СУД ЗАСУДИВ ЗАОЧНО

28.04.2016 11:37

Басманний суд Москви заочно заарештував бізнесмена Костянтина Григоришина, обвинуваченого в ухиленні від сплати податків на суму майже в 675 мільйонів рублів. У разі затримання Григоришин буде взятий під варту на два місяці, пише «Інтерфакс».
На засіданні слідчий Андрій Пономарьов визнав, що для погашення збитку у справі необхідно заплатити суму з урахуванням штрафів і пенею, тобто 916 млн 912 тис. рублів.
Про те, що стосовно Костянтина Григоришина порушено кримінальну справу, стало відомо в середині квітня. За версією слідства, компанія, бенефіціарним власником якої був Григоришин, в 2009-2010 роках не сплачувала податок на додану вартість. Загальна сума несплачених податків оцінена в 674 мільйона 934 тисячі рублів.
За даними «Коммерсанта», Костянтин Григоришин народився на Україні, але довгий час проживав у Москві. У бізнесмена подвійне громадянство – Росії та Кіпру. В останні роки він завжди входив в першу десятку найбагатших людей України. Оцінка його особистих статків коливалася в межах від 920 мільйонів до майже 2 мільярдів доларів.

comments powered by HyperComments

Последние