У МЕРЕЖУ ВИКЛАДУТЬ БАЗУ ДАНИХ "ПАНАМСЬКОГО АРХІВУ"

28.04.2016 05:07

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів ICIJ 9 травня опублікує інтерактивну базу даних з інформацією з "панамського архіву" про 200 тисяч офшорних компаній
База з'явиться за адресою offshoreleaks.icij.org 9-го травня ввечері, повідомляє Meduza.

Відповідно до прес-релізу ICIJ, в базі буде доступна "базова корпоративна інформація" про компанії і фонди, зареєстровані в 21 офшорній зоні і пов'язані з особами з "понад 200 країн і територій". У низці випадків будуть опубліковані внутрішні відомості панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca про справжніх власників тієї чи іншої компанії.

У базі даних не буде відомостей про банківські рахунки і грошові перекази, паспортних даних, телефонних номерів та листування, проте "обрана інформація буде опублікована в громадських інтересах", заявили в ICIJ.

"Панамський архів" - це кілька мільйонів документів панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, що займається реєстрацією офшорних компаній. Документи послужили основою для розслідування, проведеного ICIJ за участю Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) та інших партнерів.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль