ЄВРОПА ТА США ДОМОВИЛИСЬ СПІЛЬНО ВИРІШУВАТИ КРИЗИ У ЛІВІЇ, СИРІЇ ТА УКРАЇНІ

26.04.2016 18:52

Європі та США слід якомога тісніше узгоджувати свої кроки з вирішення криз у Лівії, Сирії та Україні Про це на зустрічі у Ганновері домовились лідери США, Німеччини, Великобританії, Франції та Італії.

Сполучені Штати Америки та їхні найвпливовіші союзники з європейських країн спільними зусиллями намагатимуться вирішувати зовнішньополітичні та безпекові виклики. Зокрема, кризи в Лівії, Сирії та Україні. Про це в понеділок, 25 квітня, домовилися під час зустрічі у Ганновері глави держав та урядів США, Німеччини, Великобританії, Франції та Італії. У зустрічі взяли участь Анґела Меркель, Барак Обама, Франсуа Олланд, Девід Кемерон, Маттео Ренці.

"Найнагальніші питання порядку денного у безпеково-політичному плані ми хочемо долати пліч-о-пліч трансатлантичними зусиллями", - наводить слова німецької канцлерки інформаційне агентство AFP.

Водночас, за словами Меркель, конкретних домовленостей, зокрема щодо вимоги Обами збільшити військову допомогу в Сирії, досягнуто не було. Спонтанну зустріч "великої п'ятірки" глава німецького уряду ініціювала для неформальних консультацій щодо глобальних викликів. Водночас це був, ймовірно, останній візит до Німеччини Барака Обами у якості глави Білого дома.

comments powered by HyperComments

Последние