ПУТІН ГОТУЄТЬСЯ ДО ПОВНОЦІННОЇ ВІЙНИ З УКРАЇНОЮ — БІЛЕЦЬКИЙ

11.04.2016 05:42

Народний депутат і командир полку «Азов» Андрій Білецький вважає, що Росія готується до повноцінної війни з Україною. Про це він заявив в ефірі Громадського.


«Путін все-таки вирішив воювати. Для них складається досить вдала зовнішньо-політична ситуація. Вони розуміють, що українська влада не розраховує на власні Збройні сили, не розраховує на український народ. А розраховує саме на тиск західних партнерів у вигляді санкцій», — сказав Білецький.

Комбат «Азову» зазначив, що для РФ зараз створюються сприятливі умови для ескалації конфлікту у зв’язку з майбутніми виборами президента США.

«Також вони розуміють, що зараз будуть вибори президента в США, і що команда Обами йде в повному складі. Тому вони не будуть робити різких кроків. Це ідеальний час для відновлення повноцінного збройного конфлікту. Адже вони розраховують на повну аморфність Сполучених Штатів», — підкреслив Білецький.

За його словами, Росія зараз підвищила боєготовність своїх Збройних сил.

«Зроблені величезні військові приготування. Як зі створення двох повноцінних армійських корпусів, і зараз третього резервного в так званих «ДНР» та «ЛНР», так і в підтягуванні ВПС у східні частини РФ, на кордоні з Україною», — підсумував депутат.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що військового шляху звільнення окупованої частини Донбасу і Криму не існує.

comments powered by HyperComments

Последние