В ІСЛАНДІЇ ПРИЗНАЧИЛИ ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ НА ТЛІ «ОФШОРНОГО СКАНДАЛУ»

08.04.2016 18:36

Вибори до парламенту відбудуться восени цьогоріч.
Правляча коаліція та опозиція в Ісландії досягли згоди щодо проведення дострокових виборів до парламенту країни вже восени 2016 року. Про це повідомили у Reuters.

Окрім того, новим прем'єр-міністром країни призначено міністра сільського господарства та рибальства Сігурдура Інгу Йоханссона.

Нагадаємо, 5 квітня у ЗМІ повідомили, що прем'єр Ісландії Сігмундур Гюнльойгссон пішов у відставку через скандал з офшорами. Згідно з «панамськими документами», в 2007 році вони заснували на Британських Віргінських островах офшорну компанію Wintris Inc. «для особистих потреб». Юридичним супроводом займалася фірма Mossack Фонсека.
Також нагадаємо, спочатку Гюнльойгссон не зміг прокоментувати опубліковану в масштабному розслідуванні інформацію про офшорну компанію Wintris, власником якої є його дружина. Посадовець утік з інтерв'ю після відповідного запитання журналістів.

Згодом глава уряду заявив, що не збирається йти у відставку через скандал, однак пізніше його все ж усунули з посади: офіційно – тимчасово, але на невизначений термін.

comments powered by HyperComments

Последние