ПАНАМА СТВОРИТЬ КОМІСІЮ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ КРАЇНИ

08.04.2016 13:19

Президент Панами Хуан Карлос Варела у телевізійному зверненні до нації заявив, що його уряд створить незалежну комісію для розгляду фінансової політики країни після витоку «панамських документів», передає Reuters.

Як він уточнив, уряд створить комісію за допомогою панамського Міністерства закордонних справ. До її складу увійдуть як панамські, так і міжнародні експерти.

Президент уточнив, що комісія буде створена, щоб «оцінити нашу поточну практику і запропонувати заходи, якими ми поділимося з іншими країнами з метою зміцнення прозорості фінансової і правової системи».

Хуан Карлос Варела також зазначив, що міжнародний скандал з публікацією документів офшорного оператора Mossack Fonseca не є проблемою виключно його країни.

На думку президента, ситуація є проблемою для багатьох країн світу, «чиї фінансові та юридичні структури досі залишаються уразливими до того, щоб їх використовували в цілях, які не пов'язані із загальним благом громадян».

За словами панамського президента, держава буде співпрацювати з «іншими юрисдикціями», як в судовій сфері, так і при обміні інформацією.

Нагадаємо, що 3 квітня міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) в рамках проекту «Панамський архів» (Panama Papers) опублікував масштабне розслідування про офшори сотень світових політиків, бізнесменів, спотрстменів та діячів культури.

comments powered by HyperComments

Последние