НБУ ВВОДИТЬ В БАНК «ХРЕЩАТИК» ТИМЧАСОВУ АДМІНІСТРАЦІЮ

06.04.2016 05:02

В НБУ ухвалили рішення про введення тимчасової адміністрації в київський банк «Хрещатик».


Про це повідомили заступник голови НБУ Катерина Рожкова і заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик.

«Враховуючи факт втрати ліквідності, відсутності підтримки з боку вкладників було ухвалено рішення віднести банк до категорії неплатоспроможних», – сказала Рожкова.

За її словами, на сьогоднішній день вкладниками банку є 308 тис. фізичних осіб, 98,7% з них отримають в повному обсязі відшкодування гарантованої суми до 200 тис. грн, при цьому загальна сума відшкодування становить 2,8 млрд грн.

У свою чергу, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик повідомив, що Фонд, як передбачено законом, почав процедуру впровадження тимчасової адміністрації банку.

«Годину тому, команда Фонду, включаючи уповноважену особа, яка в подальшому буде управляти цим банком від імені держави в особі Фонду Ігоря Костенко, вже увійшла в приміщення банку і в даний час вживаються всі стандартні заходи, які передбачені законодавством», – сказав він.

comments powered by HyperComments