КАНАДА БУДЕ ПОСТАЧАТИ ЗРІДЖЕНИЙ ГАЗ В УКРАЇНУ

06.04.2016 16:29

Влада Канади веде переговори про можливість поставок зрідженого газу в Україну в рамках програми енергетичної незалежності.

Про це розповів міністр енергетики країни Джеймс Карр, – повідомляє «Дзеркало тижня».

«Ми вже відправляли в Україну нашу експертну групу в області програми енергонезалежності і продовжимо працювати в цьому напрямку», – відповів він на питання, чи планує Канада постачання зрідженого газу в Україну.

Карр додав, що постачання газу в Європу – необхідність підтримати найважливіших партнерів у їх енергонезалежності. За його словами, «у майбутньому буде створений пул постачальників зрідженого газу в Європу, куди увійде Канада».

Канадський міністр зазначив, що проекти по створенню інфраструктури та шляхів транспортування скрапленого газу з Північної Америки до Європи стануть «дуже важливими інвестиціями, які будуть зроблені приватним сектором, і дуже важливими законодавчими ініціативами від держави».

У березні 2016 року в Україну газ реверсом з Європи імпортували 12 приватних трейдерів, частка яких вперше перевищила частку державного «Нафтогазу України», склавши 50,1% проти 49,9% у НАК.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про те, що Україна вже досягла енергетичної незалежності. Він запевнив, що не допустить ніяких тіньових операцій і повернення енергетичних олігархів в українську економіку.

comments powered by HyperComments

Последние