ЕЛЕКТРОТЕХНІКА КОМПАНІЇ ЕМАСО

05.04.2016 05:21

У компанії "Альянс Електро" можна придбати електротехніку компанії ЕМАСО : кінцеві і кінцеві вимикачі еmаs, кнопки з фіксацією еmаs, без фіксації, аварійні кнопки еmаs. У наявність кулачкові та аварійні перемикачі, силові промислові роз'єми, тумблери, міні і мікро вимикачі, пластикові пости та пульти керування. В наявності сигнальна і світлосигнальна еmаs, педалі управління пресами, ножицями, гільйотинами, верстатами. Великий вжиток автоматів захисту двигуна, aмперметра, вольтметрa, рeле струму, напруги, перевырка рівня, захисту двигуна. Детальіше дивіться "emas"

Комплектуючі компанії Емас використовуються в різних галузях, зокрема в вантажопідйомної техніки, ліфтах, тельферах, виробничих лініях, машинобудуванні, верстатобудуванні, конвеєрах, збірці електрощитового обладнання, пультах і постах керування. Комплектуючі компанії за час існування на ринку зарекомендували себе як надійні і доступні за вартістю вироби. Зокрема, найбільше ліфтобудівельного підприємство Росії - Щербинский ліфтобудівельних завод, використовує кінцеві вимикачі .
Завод  заснований в 1969 р завод відомий як виробник електротехнічного обладнання і верстатного електрообладнання в Туреччині і Європі.  Підприємство має інфраструктуру для всіх новаторських досліджень, інженери дослідного відділу виконують роботу з максимальною точністю і швидкістю. Завод виробляє практично всі, для комплектації шаф автоматизації: кнопки управління, аварійні кнопки, здвоєні кнопки, кнопки з ключами, кнопки з фіксацією і без фіксації, светосигнальную арматуру, пости керування, пульти управління, тельферние пульти, педалі для верстатів і устаткування, кінцеві вимикачі , автомати захисту двигуна, міні, мікро- і кнопкові вимикачі, тумблери, пристрої контролю рівня, промислові реле, аналогові і цифрові реле часу, цифрові щитові вимірювальні прилади, роз'єми, світлові колони, замки запалювання, вимикачі фар, вимикачі покажчиків повороту і аварійної сигналізації , контролери трансмісії і гальмівної системи, кнопки звукового сигналу, а також оригінальні запчастини для провідних виробників автомобільної промисловості, таких як FORD, FIAT, Fergusson.  Завод пропонує будь-які види проектних досліджень, моделювання, виготовлення продукції відповідно до потреб і очікувань своїх замовників. Система контролю якості відповідає найсучаснішим вимогам, і застосовується до 100%, що відвантажується з заводу продукції.

Наші переваги:

☆ широкий ассотрименту продукції;
☆ технічна консультація фахівців;
☆ доступні ціни;
☆ гнучка система знижок;
☆ відправка продукції в день надходження грошей на рахунок;
☆ продаж від однієї штуки;
☆ термінова відправка в регіони, в тому числі у вихідні дні.

comments powered by HyperComments

Последние