АЛКОТЕСТЕРИ, АЛКОМЕТРИ, АНАЛІЗАТОРИ РІВНЯ АЛКОГОЛЮ

05.04.2016 00:20

Якщо говорити про професійні алкотестерах (які є більш дорогими пристроями), то вони застосовуються у випадках, коли необхідно:

Виконати огляд водія транспортного засобу співробітником дорожньої інспекції
Виконати перевірку водія транспортного засобу перед виїздом в рейс
Виконати медичний огляд фізичної особи на алкогольне сп'яніння
Виходячи з викладених вище вимог, стає ясно, що професійні алкотестери повинні бути готові до проведення серії послідовних тестів (тобто, мати набагато більшою "пропускною спроможністю", ніж персональні прилади). Детальніше дивіться "сказочные алкотестеры"

Також слід зазначити, що для того, щоб результати проведених аналізів могли бути визнані офіційно, прилад повинен пройти реєстрацію в Державному реєстрі засобів вимірювальної техніки, мати відповідне посвідчення (як виріб медичної техніки). Крім того, професійний алкотестер повинен пройти своєчасну перевірку в установленому порядку, про що складається свідоцтво про Державну повірку (дійсне на момент проведення тестів).

В якому випадку може бути зафіксовано стан сп'яніння?

Тоді, коли (з урахуванням похибки приладу) у видихуваному повітрі гранично допустима концентрація абсолютного етилового спирту перевищила 0,15 мг / л. Однак, при медичному огляді водіїв співробітниками ДАІ необхідно використовувати моделі алкотестерів, що дозволяють роздрукувати дані тестів на паперовий носій (моделі з принтером - наприклад, Alcotest 6810).

У свою чергу, персональні алкотестери служать для самоконтролю. Вони не мають здатність виконати аналіз для великого числа людей за короткий проміжок часу і точність їх вимірів нижче.

У прайс-листі компанії  - великий перелік алкотестерів і алкометрів, які можуть використовуватися як для професійного огляду, так і для самоконтролю.

На нашу думку, пропоновані моделі на сьогоднішній день є найкращими за співвідношенням ціна / якість.

comments powered by HyperComments

Последние