ПРЕЗИДЕНТ НЕ ЗАДЕКЛАРУВАВ ОФШОР НА ВІРГІНСЬКИХ ОСТРОВАХ — СЛІДСТВО

04.04.2016 17:56

Президент України Петро Порошенко у декларації про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік не подав даних про створення компанії Prime Asset Partners Limited.


Про це йдеться у розслідуванні Анни Бабінець «Подвійне життя президента» для програми «Слідство.Інфо» на Громадському.

21 серпня 2014 року на Британських Віргінських островах була зареєстрована фірма Prime Asset Partners Limited, власником якої є Петро Порошенко, йдеться у розслідуванні. Згідно з документами, наведеними в сюжеті, вона була створена як холдингова компанія, яка об’єднує українські структури групи Roshen.

«Акції Prime Asset Partners Limited не мають номінальної вартості. Відповідно до вимог щодо декларування майна у 2014 році, включенню до декларації підлягала інформація про акції, які мають номінальну вартість», — йдеться у відповіді керуючого директора ICU Макара Пасенюка, уповноваженого прес-службою Адміністрації Президента відповідати на запитання журналістів щодо бізнес-справ президента.

Однак у сюжеті «Слідства.Інфо» наведені документи, які підтверджують, що Prime Asset Partners Limited має тисячу акцій, кожна з яких коштує $1, тобто Порошенко витратив на віргінський офшор $1000. У декларації за 2014 рік у пункті «Розмір внесків до статутних капіталів підприємства, у тому числі за кордоном», президент поставив прочерк.

Так само у декларації за 2015 рік, опублікованій 1 квітня, витрати на іноземний офшор не вказані.

Нагадаємо, внесення у декларацію про доходи завідомо неправдивих даних є адміністративним правопорушенням, яке тягне за собою штраф.

Зазначимо, що Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії. Порошенко реєстрував офшор під час боїв за Іловайськ

comments powered by HyperComments

Последние