РОЗРОБКА САЙТІВ РІВНЕ, РЕЙТИНГ ТА АВТОРИТЕТ

31.03.2016 04:29

Кожен новий інтернет ресурс, який з'являється, ретельно аналізується пошуковими системами. Для цього аналізу пошукові системи використовують безліч алгоритмів, і в кожній пошуковій системі їх може бути величезна кількість. Давайте поговоримо про створення сайтів Рівне та підвищення їхнього рейтингу в Інтернеті.

Для-початку всі нові сайти майже однаково не цікаві пошуковим системам, але вже з часом, кожен починає жити своїм життям. Одні ресурси стають більш відвідуваними, інші менш. Згодом у сайтів з'являється якась довіру з боку пошукових систем. Більшість експертів називають це авторитетом або трастом. Для цього розробка сайтів Рівне включає послугу просування та збільшення показників відвідування користувачами. Після отримання високого трафіку, веб-сайт стає більш популярним та приймається пошуковими системами більш ефективно в інтернеті.

Пропоную розглянути 9 кроків, які допоможуть вашому молодому сайту підвищити довіру з боку пошукових систем і залучити більше користувачів з пошуку.

1. Зовнішні посилання. Зворотні посилання грають величезну роль в сучасному SEO. Навіть не дивлячись на війну пошукових систем з біржами посилань і сайтами що продають і купують посилання, без якісних посилань як і раніше не отримати довіри з боку пошукових систем.

Google і Яндекс останні кілька років все більше анонсують зниження важливості посилань для ранжирування сайтів. Але за фактом хороші посилання і раніше працюють, а ось неякісні дійсно відходять у минуле. Розміщення корисних, клікабельних посилань на сайтах з хорошим трастом допоможе підняти авторитет вашого ресурсу.

2. Згадка бренду в мережі. Згадки про бренд працюють не так сильно як зворотні посилання, але є значущим фактором для пошукових систем, що вказує на якість вашого сайту. За даними досліджень, поява в інтернеті згадок вашого сайту у вигляді неактивного посилання (наприклад sample-site.com) або назви бренду (наприклад блог Gendolf) мають непрямий зв'язок на ранжування його в пошуку.

3. Відгуки про сайті або бренд. У пошукових систем є бази сайтів, відгуки з яких відіграють значну роль на формування довіри до різних інтернет ресурсів. До таких сайтів можна віднести топові довідники, каталоги, сайти відгуків (спеціалізовані). Розміщуйте хороші і нейтральні відгуки про свій сайт і бренд, щоб не вплинути негативно на його репутацію.

4. Соціальні сигнали. Вплив соціальних сигналів на пошукову видачу вже давно доведено, тому можете сміливо створювати акаунти в популярних соціальних мережах і поширювати свій контент через ці джерела. Чим більше лайків, шерів і ретвітів ви отримаєте, тим краще це позначиться на авторитеті вашого сайту.

5. Обсяг брендового трафіку. Через кількість брендового трафіку, пошукові системи побічно визначають про рівень расскрученності вашого бренду. Чим більше людей намагаються знайти саме ваш сайт, тим повинен бути і вище його авторитет.

6. Різні джерела трафіку і прямий трафік. Для формування образу якісного сайту, подбайте про те, щоб люди на ваш ресурс потрапляли з різних джерел. Поки на ваш ресурс люди будуть потрапляти тільки з пошуку, очікувати значного довіри з боку ПС немає сенсу (все буде стабільно погано). Отримати додаткові переходи можна з таких сайтів: каталоги і довідники, карти, тематичні сайти, форуми, спільноти, соціальні мережі і т.д.

Прямі переходи (коли користувач вбиває адреса сайту в браузер) також важливі як і брендовий трафік, тому що побічно вказують на те, що ваш сайт знають люди.

7. Поведінка користувачів. Поведінкові характеристики сайтів сьогодні є також досить значимим фактором ранжирування. Чим менше показник відмов на вашому сайті, а середній час перебування більше, тим вище і позиції його в пошуку. Проводьте періодично простий аналіз відвідуваності сайту в Google Analytics, це дозволить тримати руку на пульсі.

8. Ваші друзі і партнери. Дуже важливо пам'ятати, що всі посилання, які ви розміщуєте на своєму ресурсі, опосередковано вказують і на ваш траст. Не робіть посилання на неякісні інтернет ресурси, інакше пошукові системи віднесуть вас саме до сайтів такого рівня. Створення сайтів Рівне має включати природні посилання друзів чи колег по роботі. Вхідні посилання з якісних сайтів вашої тематики підуть вам на користь завжди, не має значення який анкор ви використовуєте і чи активним є посилання.

9. Реклама. Якщо ви хочете підвищити довіру до свого сайту з боку пошукових систем, обов'язково відмовтеся від тих видів реклами, які можуть дратувати ваших відвідувачів.

Висновок


Просування сайту це комплексна робота. Для отримання хорошого результату обов'язково зверніть увагу на всі цих 9 дій. Обсяг роботи величезний, і вимагає значних фінансових витрат, тому я рекомендую виконувати його поетапно протягом тривалого періоду часу по чітко сформованому плану.

comments powered by HyperComments

Последние