АМІНОКИСЛОТИ (BCAA)

31.03.2016 02:18

Амінокислоти (BCAA) - це необхідна добавка для всіх, хто займається спортивними навантаженнями, тому що вона виступає своєрідним «будматеріалом» для нарощування м'язів. Білки при регулярному прийомі швидко відновлюють енергію і сили після тренувань, прискорюють розщеплення підшкірного жиру. Відмінність цієї добавки від протеїну в тому, що амінокислоти набагато легше і швидше засвоюються організмом. Недорого купити рідкі амінокислоти можна в нашому магазині, які стануть повноцінною добавкою для Ваших постійних навантажень, ціни Вас здивують, адже вони дуже низькі в Україні. Регулярний прийом амінокислот забезпечує антикатаболическое дію на організм, яке забезпечить його необхідними речовинами та елементами після силового тренування. Не потрібно довго думати перед тим як купити амінокислоти або BCAA так як вони потрібні кожному спортсмену.

Амінокислоти для м'язів: що це таке? Детальніше дивіться "аминокислоты спортивное питание"
Що таке білок, і наскільки він важливий для того, щоб м'язова маса тіла будувалася найбільш ефективно і продуктивно - відомо всім. А особливо важливо розуміння цього аспекту тими, хто займається або тільки почав займатися бодібілдингом або фітнесом. На уроках хімії в школі нам неодноразово пояснювали, що головним матеріалом для здійснення білкового синтезу є саме амінокислоти. Як правило, таке визначення амінокислот є вичерпним для переважної більшості з нас. Але запевняємо, що широта спектра дії і функціональності амінокислот значно перевищує наше про них уявлення.

За своєю суттю, амінокислоти - це досить прості органічні сполуки. Вся їх корисність і важливість полягає в складі молекули, а саме - в поєднанні аминной і карбоксильної груп. Подробиці з'єднання будуть не настільки сильно нас хвилювати, на відміну від взаємного розташування атомів в ланцюжку, який, власне, і визначає тип тієї чи іншої амінокислоти.

Завдяки амінокислотам і BCAA, наш організм не витрачає додаткову енергію для розщеплення білкових структур, а починає безпосередньо синтезувати протеїн в м'язах. Також амінокислоти є чудовою основою для поліпшення обміну речовин і поліпшення стану організму, в цілому. Тому амінокислоти рекомендуються до прийому навіть тим, хто досить далекий від занять спортом.

Достеменно відомо, що існує близько вісімдесяти типів амінокислот, проте, організму для нормального функціонування вистачає близько двадцяти.

Як вибрати комплекс амінокислоти для спортсменів?
Як можна здогадатися, вибір того чи іншого комплексу буде грунтуватися на цілях і завданнях, які ви ставите перед собою. Дуже поширеним прикладом є потреба в прискореному насиченні м'язової маси різними поживними елементами. В даному випадку, краще всього зупинитися на таких добавках, де міститься досить велика кількість глютамина, ВСАА чи інших амінокислот, чиї функції здатні дати відчутний ефект.

Ще один поширений випадок вживання амінокислот - це прийом їх під час подорожей або тривалого активного відпочинку. Під час цих заходів організм може відчувати серйозний дефіцит білка. Тоді чудовим виходом з положення буде наявність капсул або таблеток, що містять амінокислоти. Така форма випуску є найбільш зручною для вживання в описаних вище ситуаціях, ніж порошкові варіанти. Однак, треба сказати, що порошкові форми дуже вигідні в плані вартості. Якщо ж ви віддаєте перевагу високу швидкість засвоєння, то варто вибрати рідкі амінокислоти, хоча цей варіант є недешевим.

comments powered by HyperComments

Последние