У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ДУМАЮТЬ НАД ПРОДОВЖЕННЯМ СПІВПРАЦІ ІЗ РОСІЄЮ

31.03.2016 15:55

Профільний комітет радить Раді розірвати дипвідносини з Росією.

Комітет Верховної Ради у закордонних справах рекомендує парламенту прийняти постанову про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією.
Про це повідомляє «Українська правда». За рішення рекомендувати ВР прийняти цю постанову проголосували 4 депутати, 3 утрималися. Водночас нардеп Володимир Ар’єв заявив, що хоче відкликати свій голос, бо не був присутнім під час обговорення. Він попросив переголосувати це рішення. «Потрібно спершу мати план дій, а після цього відповідно вживати якісь дії. Я пропустив це обговорення, тому що представляв свій законопроект в іншому комітеті. В даному разі я не є прибічником випередження таких дій», — сказав він.

У свою чергу голова комітету Ганна Гопко повідомила, що наразі рішення комітету рекомендувати цю постанову залишається чинним. «Рішення зараз в силі. Якщо комітет повернеться до переголосування, але для цього потрібно шість голосів народних депутатів. Рішення в силі і його ніяк не можливо зараз змінити», — зазначила Ганна Гопко. Як наголосила Гопко, те, що комітет це рекомендував, ще не означає, що парламент проголосує.

comments powered by HyperComments

Последние