ІРАН ПРОДОВЖИТЬ РАКЕТНУ ПРОГРАМУ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА НОВІ САНКЦІЇ США

29.03.2016 20:54

Іран продовжить свої розробки балістичних ракет, незважаючи на американський "чорний список" іранських компаній, пов'язаних з програмою.
Про це заявив один із командувачів Революційної гвардії Ірану, повідомляє Reuters.
"Навіть якщо вони збудують стіну навколо Ірану, наша ракетна програма не зупиниться", - сказав генерал Амір Алі Гаджизаде.
"Вони намагаються залякати наших чиновників санкціями та вторгненням. Цей страх є для нас головною загрозою", - додав він.
Президент країни Хасан Роухані заявив у неділю, що підвищення обороноздатності є "стратегічною політикою" Ірану хоча і Іран повинні дбати, щоб не спровокувати своїх ворогів.
"Ми будемо вживати всі заходи, щоб підвищити нашу оборону міць і це стратегічна політика. Але в той же час ми повинні зберігати пильність, адже вороги Ірану шукають будь-який привід, щоб скористатися ситуацією", - сказав він.
Іран в березні здійснив кілька тестових пусків балістичних ракет, що викликало засудження з боку західних лідерів, які вважають випробування порушенням резолюції ООН.
Міністерство фінансів США внесло в "чорний список" дві іранські компанії, відрізавши їх від міжнародних фінансів через їхню причетність до ракетної програми.
Вашингтон ввів аналогічні санкції стосовно 11 юридичних і фізичних осіб у січні за ракетні випробування, проведені Іраном в жовтні 2015 року.

comments powered by HyperComments