НАЙКРАЩА ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ В ХАРЬКОВІ

23.03.2016 06:41

Спостерігати дитини у стоматолога потрібно з появою перших зубів. Навіть у маленьких дітей (1,5 - 2 роки) вже може бути карієс. І, не дивлячись на те, що молочні зуби є тимчасовими, дуже важливо вчасно їх лікувати.
Познайомте Вашої дитини з доктором, поки у нього нічого не болить і тоді, якщо навіть щось трапиться, то зустріч з лікарем не буде для нього серйозним випробуванням.
Для того, щоб зустрічі з дитячим стоматологом довше (а, можливо, і завжди) залишалися приємними, ми рекомендуємо профілактичну обробку зубів фтористим гелем SULTAN TOPEX (США). Застосовувати цей гель можна з 1,5 - 2 років. Він має фруктовий смак, а обробка зубів займає від 2 до 5 хвилин. Така коротка і приємна процедура чудово підходить для першого знайомства з лікарем. Фтористий гель застосовується в мережі «ВАШ СТОМАТОЛОГ» з 2000 року. На підставі власних спостережень можемо сказати, що у дітей, які проходили обробку зубів фтором 1 раз в 6 місяців карієс не виникає. Дітям старше 7 років перед процедурою фторування лікар зробить професійну чистку зубів, адаптовану для дітей. Процедура фторування не є дорогою і не має протипоказань. Детальніше дивіться "детская стоматология харьков"
Під час профілактичного огляду доктор покаже Вашій дитині як правильно чистити зуби, підбере щітку і пасту і, в разі необхідності, призначить препарати фтору для домашнього застосування.
Дуже хороший результат дає покриття фиссур постійних зубів герметиками (Силантьєв).
Фіссури - це борозенки на жувальній поверхні зуба. Саме в них найчастіше починається каріозний процес. Фіссури АБСОЛЮТНО ЗДОРОВИХ постійних зубів заливаються фотополімерним гелем з високою концентрацією фтору. Він розтікається по борозенками, повністю заповнюючи їх. Після застигання гелю фиссура стає гладкою і недоступною для бактерій. Оновлювати герметики потрібно, приблизно, 1 раз на 3 роки.
Пам'ятайте: постійні жувальні зуби з'являються у дитини в 6 - 7 років. Це перші постійні зуби, їм не передує випадання молочного зуба.

comments powered by HyperComments

Последние