МАСАЖЕР ДЛЯ НІГ ГІБРИД

23.03.2016 05:39

Масажер для ніг  - це пристрій являє собою унікальний симбіоз сучасних технологій, які нерозривно сплелися зі знаннями традиційної китайської медицини, накопиченої століттями. Як відомо, на ступнях ніг розташована незліченна кількість біологічно активних точок. Вплив на певні точки ступні, яке надає масажер для ступнів ніг , благотворно впливає на самопочуття і навіть більш того, на настрій людини. Детальніше дивіться на нашому сайті "массажер для ног"

Масажер для ніг
Принцип роботи пристрою заснований на тому, що вбудовані в кожен масажер для стоп цієї серії валики впливають на вищезгадані біологічно активні точки. Такий вплив стимулює кровообіг і покращує живлення внутрішніх органів. Як свідчать залишаються про цей масажер для ніг відгуки, за допомогою приладу можна одночасно масажувати обидві стопи, що дає можливість максимально розслабити організм, зняти напругу, допомагає впоратися зі стресом, перемогти втому.


Масажер для ніг : основні переваги
пристрій практично безшумно;
масажер для ніг  гранично простий, легкий у керуванні, компактний;
зберігати і використовувати його можна в будь-якому зручному місці;
під час масажу можна займатися приємними або корисними справами, наприклад, дивитися телевізор, працювати або грати на комп'ютері, читати книгу, займатися з дитиною;
вимикається прилад автоматично після закінчення сеансу;
підбирати режими можна самостійно, а можна скористатися вбудованими програмами.
Масажер для стоп: принцип роботи

Конструкція приладу являє собою систему обертових особливим способом масажних роликів, які повторюють рухи пальців професійного масажиста.
Як і пальці масажиста, ролики впливають на кожну окрему ділянку з різним ступенем натиску, різною швидкістю для забезпечення дійсно ретельної обробки всіх зон. Крім того, ролики можуть обертатися в напрямку по або проти годинникової стрілки.
Щоб отримати можливість в будь-який зручний для себе час розслабитися і отримати задоволення від масажу, досить просто масажер для ніг купити, зняти взуття, помістити втомлені ніжки на платформи масажера і за допомогою простих кнопок вибрати будь-який тип масажу на свій розсуд.
Низька швидкість обертання валиків забезпечить розслабляючий ефект, тонізуючий ефект можна отримати при використанні середньої швидкості, а висока гарантує найбільш активну стимуляцію вищезазначених акупунктурних точок. Режими можна настроювати самостійно, але можна і вибрати один з чотирьох автоматичних

comments powered by HyperComments

Последние