НАДІЙНІСТЬ СВІТЛОДІОДІВ ПРОВІРЕНА ЧАСОМ

23.03.2016 02:34

Інтенсивність світіння світлодіодів з часом зменшується. Залежно від вимог до надійності і довговічності світлодіода слід вибирати тип і фірму-виробника приладу.

Робочий діапазон температур.

Для розрахунку надійності світлодіода дуже важливо знати температурні умови роботи. Слід тестувати готовий виріб у всіх теплових режимах - від мінімальної до максимальної робочої температури.

Якість складових компонентів. Детальніше дивіться " светодиодные прожекторы "

Термін служби залежить від матеріалів, які використовуються при виготовленні світлодіодів. При підвищених вологості і температурі цей термін може значно зменшитися. Для відповідальних застосувань ми рекомендуємо використовувати світлодіоди виробництва COTCO (нині CREE). 12 березня 2007 американська фірма Cree - один зі світових лідерів на ринку надяскравих світлодіодів, оголосила про покупку гонконгської компанії COTCO. Споживач світлодіодів COTCO може бути спокійний за якість, так як при виробництві цих світлодіодів використовуються американські кристали і патентований фосфор.

Залежність світлового потоку від струму.

Оскільки кількість дефектів кристалічної решітки збільшується в процесі роботи світлодіода, світловіддача поступово зменшується. Швидкість накопичення цих дефектів залежить від величини прямого струму через світлодіод. Тому виробники світлодіодів рекомендують для досягнення гарантовано тривалого часу роботи експлуатувати світлодіоди з струмом нижче номінальної.

Інші фактори.

Якщо в процесі роботи світлодіод піддається впливу вібрацій, ударів, газів і ультрафіолетового випромінювання, то рекомендується провести випробування для вивчення впливу кожного з цих факторів на термін служби.

Обрив світлодіода.

До цього дефекту може привести різка зміна температурного режиму. Різні температурні коефіцієнти розширення складових - колби, рамки і токовода - призводять до високих механічних напруг, і, отже, до обривів. Основним випробуванням в цьому випадку є температурні тести.

comments powered by HyperComments

Последние