ЦЕНТРЫ ДЕТСКОГО РАЗВИТИЯ

23.03.2016 00:50

Smartum - це мережа центрів ментальної арифметики. Ми допомагаємо дітям від 4 до 16 років розвинути свій потенціал, підвищити креативність і швидкість мислення за допомогою нескладних і захоплюючий занять. Детальніше дивіться "центры детского развития"

Ментальна арифметика Smartum - це інноваційний, високоефективний курс вдосконалення інтелектуальних здібностей побудований на основі системи усного рахунку. Основним принципом ментальної арифметики є одночасна робота обох півкуль головного мозку. Розвиваючи свій інтелект за програмою ментальної арифметики, діти закладають тверду основу для подальших успіхів і творчого розвитку особистості. В Японії і Китаї ментальна арифметика є обов'язковим предметом шкільної програми, в інших країнах розвивається в якості факультативних занять.

Заняття ментальної арифметики розвивають у дітей:

Самостійність, здатність до прийняття рішень
концентрацію уваги
фотографічну пам'ять
Швидкість сприйняття інформації
Впевненість в собі
Творче мислення
Успіхи в навчанні
Уява і уявлення
Ми використовуємо інноваційні методи, індивідуальний підхід до кожного студента, допомагаємо досягати успіхів у всіх сферах життя, прищеплюємо звичку отримувати хороші результати від навчання.

Ментальна арифметика - це елітний вид навчання, який здатний принести відчутні і стійкі результати в розвитку дітей. Тисячі шкіл ментальної арифметики працюють вже в 52 країнах світу.

Smartum як бізнес

Smartum працює за авторською методикою, яка поєднує кращі напрацювання різних шкіл ментальної арифметики. Наша бізнес модель апробована 2-х річним розвитком власної мережі і успішним запуском франчайзингової програми. Методика Smartum має незаперечні переваги перед конкурентами, в тому числі за рівнем автоматизації навчального процесу.

Завдяки використанню унікальної, яка не має аналогів комп'ютерної програми:

Наші викладачі мають можливість:
автоматично розсилати домашні завдання по електронній пошті;
контролювати час, витрачений учнем на домашнє завдання і відсоток успішно виконаних завдань;
в електронному вигляді вести запис учнів, формувати нові групи і вести резерв учнів.
Наші учні:
із задоволенням виконують домашні завдання, тому що дітям навчальна програма нагадує комп'ютерну гру;
навчальна програма розбита по рівнях, що дозволяє її використовувати вже після першого уроку (у конкурентів комп'ютерною програмою діти можуть користуватися тільки після року навчання);
завдяки програмі діти значно збільшують швидкість усного рахунку і вже в перший місяць вважають швидше батьків і вчителів математики, що неможливо при використанні флеш карт;
знаючи, що викладач в онлайн режимі контролює їх заняття вдома відповідальніше підходять до тренувань.
2 заняття по 45 хвилин проходять один раз в тиждень. Учні також виконують нескладне домашнє завдання.

comments powered by HyperComments

Последние