СВІТЛОВІ КУЛІ

22.03.2016 03:30

Як відомо, повітряні кулі - це стовідсоткова гарантія веселого настрою. А що світяться повітряні кулі зроблять так, щоб спогади про чарівне свято надовго залишилися в пам'яті. Світлові кулі - це новинка, ексклюзив, не часто зустрінеш їх на святі. Тому вони так дивують. Якщо у Вашому заході вже все продумано, але не вистачає трохи магії, то значить Вам залишилося лише купити світяться повітряні кулі та справа в капелюсі. Детальніше дивіться " светящиеся шары"
Світлові кулі на весілля - відмінне рішення! Коли сутінки почнуть згущуватися, коли майже вся їжа буде з'їдена, а гості почнуть падати від втоми після веселих конкурсів, тоді всім захочеться чогось особливого. Красивим завершенням вечора стане запуск світяться повітряних куль в нічне небо. Неодмінно, при цьому потрібно загадати бажання! Крім того, що світяться кульками можна прикрасити автомобілі, дерева і місце проведення весілля - будь це ресторан або майданчик на відкритому повітрі.
Сяючі повітряні кулі на випускний. Останній дзвінок, останній шкільний бал - це завжди трохи сумно і зворушливо. Вчорашні школярі, немов зміцнілі пташенята, розлетяться з гнізда. Попереду - доросле життя, сповнене труднощів і радостей, і складнощів. Запуск повітряних куль, що світяться на випускний - шалено красива метафора подій, які відбуваються в цей момент з хлопчиками і дівчатками! У серці кожного з хлопців вогником горить надія і точно як яскраві кульки вони спливають вдалину - хтось летить вище, хтось нижче, але ніхто не повернеться назад ... Повітряна кулька відлітає в нічне небо, незабаром стає далекою світиться точкою і через час зовсім ховається з уваги ... По щоках вчителів, батьків і навіть самих випускників котяться великі сльози ... Це сльози печалі від розставання і сльози радості від вступу на новий життєвий виток. Ми впевнені, що запуск повітряних куль, що світяться в ніч випускного балу незабаром стане доброю традицією.
Повітряні кульки для дитячого свята - умова обов'язкова. Але чим би таким особливим вразити дітлахів? Діти більше ніж дорослі тягнуться до всього магічного, чарівного, не перестають вірити в чудеса. Сяючі повітряні кулі - це казка, що прийшла в гості до Вашій дитині. Крім того, ігри з світяться повітряними кульками безпечні, кулі пройшли відповідні тести - і це, безсумнівно, порадує батьків.

comments powered by HyperComments

Последние