КУРСИ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ В КИЄВІ

22.03.2016 00:57

Таке поняття, як нарощування нігтів, з'явилося в середині XX століття, коли американський стоматолог Фред Сленк зробив штучний ніготь для своєї дружини з пластика, використовуваного для пломбування зубів. Після цього дійсно дивного відкриття, індустрія краси стала активно використовувати різні технології нарощування нігтів, а навчання цій техніці і по сей день цікавить всіх без винятку майстрів манікюру.

Незважаючи на таке, відносно недавнє відкриття, сам принцип нарощування нігтів з'явився ще в давнину. Тоді, подобу штучних нігтів виготовлялося з бамбукових пластин, які прикрашалися дорогоцінним камінням. Але така краса була доступна далеко не кожній жінці, яка бажає привернути увагу до своїх рук. Але розвиток технологій виправило і цю проблему - сьогодні, практично будь-яка охоча жінка може виправити недоліки власних нігтів (ламкість, негарна форма, дефекти і т.д.) за допомогою нарощених нігтів. Ця тема досить актуальна, оскільки бажання бути красивою притаманне будь-якій жінці. Саме тому наші курси з нарощування нігтів в Києві настільки популярні. Детальніше дивіться "вот эти"

УРОКИ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
Спеціаліст в сфері нейл-індустрії буде затребуваний завжди. Тому, уроки нарощування нігтів гелем або будь-якими іншими способами значно збільшують ваші можливості не тільки підтримувати свої руки і нігті в ідеальному стані, але і заробляти на цьому своєму вмінні.


ШКОЛА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ ГЕЛЕМ І АКРИЛОМ, ВАРТІСТЬ
В нашій школі нарощування нігтів проводиться навчання за двома основними напрямками: навчання нарощування нігтів гелем і акрилом. Саме ці техніки найчастіше використовуються в сучасному світі нейл-дизайну.

Якщо вас цікавить інформація, скільки коштує навчання нарощування нігтів в нашому центрі - звертайтеся по одному з телефонів, зазначених на нашому сайті. Склавши програму навчання, ви зможете визначити рівень знань, який отримують на курсах нарощування нігтів, а також його вартість.

comments powered by HyperComments

Последние