ТИМЧУК РОЗКРИТИКУВАВ ПРОПОЗИЦІЮ ХУГА ПРО ВІДКРИТТЯ ТРАСИ ДОНЕЦЬК-ГОРЛІВКА

23.03.2016 16:01

Про це Тимчук написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Донбас.

"Як відомо, зазначена траса для бойовиків - рокада, що дозволяє оперативно перекидати сили і засоби між Горлівкою (т.зв. "Горлівський Гарнізон" бойовиків - фактично вже існуюча база для створення ударної навіть не групи, а угруповання російсько-терористичних військ) і Донецькому, де на сьогодні також зосереджені серйозні ресурси терористів, включаючи підрозділи регулярних ЗС РФ", - пише Тимчук.

Він зазначає, що вогневий контроль ділянки цієї траси з боку ЗСУ,  для бойовиків наче "камінь у нирках" .

Крім того, Тимчук наголошує, що виходячи з попереднього досвіду відведення військ від лінії зіткнення, цю вимогу виконуть лише війська ЗСУ. Бойовики їх просто ігнорують. І саме Хуг про це говорив раніше.

"Сам пан Хуг на початку лютого заявляв про те, що (цитата) "більшість порушень відбувається на території, яка не контролюється урядом - більше 90%". Тобто він явно розуміє, що, виникни домовленості щодо даного району, їх будуть виконувати тільки ЗСУ", - пише Тимчук.

Аргументи щодо "зручності для місцевого населення", Тимчук кваліфікує, як спекуляцію.

"Місцевим жителям "заважають" блок-пости в зоні АТО, опорні пункти українських військ, їм вкрай протипоказано прагнення українських бійців захищати свої позиції. Пан Хуг, так куди нам їх прибрати? До Харкова або далі?", - написав він.

Нагадаємо, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ закликає обидві сторони конфлікту відвести війська від лінії зіткнення, щоб відкрити трасу Донецьк-Горлівка для цивільного транспорту.

comments powered by HyperComments

Последние