МОЖЛИВІСТЬ НЕДОРОГО КУПИТИ ВЛАСНЕ ЖИТЛО В ОДЕСІ

16.03.2016 06:26

Можливість недорого купити власне житло

Комуна - квартира з ізольованими кімнатами, у кожній з яких окремий власник. Особливість такого виду житла - спільні санвузли, кухня і коридор.

Купити кімнату в комуні - це найоптимальніший спосіб отримати власне житло недорого. Комфорт і затишок мають велике значення в житті кожної людини. Володіючи власним житлом, Ви зможете міняти його і покращувати за власним смаком, що виключено в разі оренди. Детальніше дивіться "коммунальные квартиры в одессе"

Скільки придумано анекдотів, знято гумористичних передач про ненудної життя мешканців комуни міста Одеса. Тут можна при бажанні знайти усамітнення, або зустріти цікавих співрозмовників і друзів. Відомі особистості, які уславили Одесу, частину свого життя також провели в подібних квартирах.

Ціна кімнати в комунальній квартирі невисока. Таке придбання дозволяє в майбутньому робити заощадження на придбання повноцінного житла. Також існує можливість викупу сусідніх кімнат за згодою мешканців, в результаті чого можна отримати простору квартиру в хорошому районі.

Спільне з сусідами право на користування санвузлами, кухнею і коридором може викликати труднощі, в разі неохайності будь-якого з мешканців. Уникнути цього можна, якщо при покупці кімнати в комуні приділити увагу знайомству з мешканцями квартири. Спільне користування може бути перевагою, так як придбання нової сантехніки, побутової техніки та ремонт робляться на спільні кошти.

Кількість кімнат в комунах за доступними цінами

АН «Європа» сформувало базу перевірених кімнат в комунальних квартирах міста Одеса. На сторінках нашого сайту Ви знайдете кімнати з вже виконаним косметичним ремонтом або очікують ідей своїх нових господарів, різні за площею, в будь-якому районі міста. Ви зможете вибрати кімнату як в двокімнатній комунальній квартирі, де Вашим сусідом буде одна людина, так і варіант в п'ятикімнатній квартирі, ціна якого буде мінімальною.

Придбання кімнати в комуні, як і будь-якого житла з вторинного фонду, має безліч ризиків, пов'язаних з юридичною стороною питання. Це можливі порушення при оформленні попередніми господарями документів на право власності, неузаконені перепланування, приховування власниками житла його поточного, непридатного для проживання стану. Всі ці фактори можуть принести новим господарям чимало клопоту. Тому допомога професіоналів в придбанні житлоплощі від господарів - це гарантія виключення можливих ризиків.

Продаж нерухомості - сфера, в якій АН «Європа» має великий досвід. І він буде незамінний в ситуації будь-якої складності.

comments powered by HyperComments

Последние