ПРОИЗВОДИТЕЛИ КАЧЕСТВЕННЫХ ЗАПЧАСТЕЙ

16.03.2016 05:43

Надійні виробники запчастин в Білорусі
Stellox - великий і успішний бренд, який випускає автомобільні вантажні автозапчастини, а також легкові на численних виробничих підприємствах і заводах.Детальніше дивіться "Производители запчастей" Таким чином, Stellox виступає виробником запчастин, розміщуючи свої замовлення на майданчиках виробників запчастин, і отримує якісну продукцію, випущену з німецькою скрупульозністю. Для збуту своєї продукції на білоруському авторинку бренд Stellox має надійних дистриб'юторів, які постачають надійну продукцію, виконану за європейськими стандартами, які Ви можете придбати в роздріб, а також доброякісні оптові автозапчастини. В асортименті бренду понад тридцять тисяч найменувань товарів для вантажних і легкових автомобілів від кращих виробників запчастин. Ознайомитися з асортиментом Ви можете в наших каталогах на сайті. Це дозволить Вам підібрати необхідні вироби та грамотні оптові постачальники автозапчастин допоможуть Вам їх придбати.

Якість запчастин від виробників, доведене часом
Запчастини для автомобілів, що випускаються під брендом Stellox на сьогоднішній день відомі у всьому світі. За роки свого існування безліч клієнтів зуміли оцінити якість продукції, досягнутої завдяки праці багатьох провідних інженерів і продуманої системи контролю виробництва.

Сьогодні Stellox пропонує наступний асортимент від виробника запчастин:
- Деталі підвіски;
- Деталі гальмівної системи;
- Деталі рульового управління;
- Деталі системи охолодження;
- Деталі кузова;
- Деталі системи запалювання;

- Якісні аналогічні оригінальним витратні матеріали від виробників запасних частин:
- Повітряні фільтри;
- Масляні фільтри;
- Салонні фільтри;
- Паливні фільтри;
- Ароматизатори;
- Аксесуари;
- Інше.
З запропонованого асортименту Ви з легкістю виберете необхідні комплектуючі для Вашого автомобіля, аксесуари від виробників запчастин. Для придбання товарів звертайтеся до наших дилерів, що здійснюють діяльність у Вашому місті.

comments powered by HyperComments

Последние