МАШИННАЯ ШТУКАТУРКА

16.03.2016 01:40

Характеристики та особливі переваги штукатурних робіт машинним способом

Рано чи пізно кожному з нас доводиться стикатися з ремонтними роботами: будинок, дача, офіс. Це може бути ремонт з нуля або ж чергове оновлення обстановки. У будь-якому випадку ми хочемо отримати якісний і естетичний результат. Проблема нерівності поверхні трапляється на кожному об'єкті, незалежно це новобуд або реконструкція старої будівлі. Вирішити цю проблему без застосування сучасного обладнання дуже складно, оскільки вимагає великих тимчасових і трудовитрат. Наша компанія займається якраз вирішенням цієї проблеми - ми виконуємо штукатурні роботи машинним способом. Детальніше дивіться " машинная штукатурка"

Гіпсова штукатурка: це швидко, зручно і якісно
Гіпсова штукатурка на сьогоднішній день є найсучаснішим, мобільним і зручним способом обробки. Виконуються подібні роботи за допомогою штукатурної станції. Такий метод виконання оздоблювальних робіт запозичений в європейських країнах. Незважаючи на те, що практично весь процес автоматизований - за допомогою штукатурної машини наноситься штукатурний розчин, є моменти, які залежать і від майстерності фахівця, зокрема мова йде про підготовчі роботи. Отже, результат залежить ще і від того, в чиїх руках знаходиться механізм. Якщо ви збираєтеся замовити штукатурні роботи в Києві, дуже ретельно вибирайте підрядників.

Машинна штукатурка стін - це зручний і швидкий спосіб зробити стіни якісними, рівними і естетичними. Для реалізації цього процесу використовується готова штукатурна суміш в сухому вигляді. Розчин необхідно засипати в бункер, де за допомогою водяного насоса суміш розбавляється з водою. Далі в розчин повноцінно змішуватися в камері змішувача і надходить на оброблювану поверхню через шланги. Якщо ви будете самостійно вести цей процес, зверніть увагу на те, що газоблок, ракушняк або цегла необхідно попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення, зокрема звернути увагу на ділянки, які не здатні швидко ввібрати воду - такі необхідно обробляти ґрунтовкою з кварцовим піском.

Штукатурні роботи за допомогою спеціального механізованого обладнання дають можливість якісно підготувати поверхню. Машинна штукатурка дозволяє виконати завдання максимально акуратно, високоякісно і швидко. Фахівцями нашої компанії використовується гіпсова штукатурка мп 75. За допомогою штукатурної машини розчин замішується автоматично і через шланг з насадками подається на поверхню з виставленими маяками. Потім нанесений шар вирівнюється за допомогою правила.

Машинна штукатурка мп 75 призначена для застосування в сухих приміщеннях. В результаті автоматизованих робіт виходить ідеально рівна поверхня білого кольору, на яку можна клеїти шпалери або наносити інші декоративні покриття. Гіпсова штукатурка стін машинним методом не вимагає попереднього вирівнювання поверхні, за короткий час можна штукатурити стелю, стіни і після висихання приступати до чистової обробки.

Машинне нанесення штукатурки дозволяє заощадити кошти, витратні матеріали та звести до мінімуму ймовірність помилок в роботі.

comments powered by HyperComments

Последние