ВІЛЬНА ДУМКА, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ОСОБИ В ШУСТЕР LIVE

16.03.2016 04:10


Шустер Лайф - це, мабуть, саме гострокутна ток-шоу в Україні. Воно змінило жоден канал, але завжди залишається затребуваним в українській аудиторії. Своєю метою програма ставить показати людям, що прямий ефір повинен бути живим і вільним. Шустер Лайф онлайн закликає розкріпачитися і не приховувати своєї думки, а ділитися ним з оточуючими.

Знімається шоу на відомій кіностудії ім. Довженко. Завжди йде «наживо» до 4,5 годин в ефірі щоп'ятниці. Незмінним ведучим і душею проекту був і залишається Савік Шустер, який і є прабатьком Шустер live. Детальніше дивіться "https://ratatu.com/tvshow/shuster-layf/"

Історія народження і розвитку програми Шустер лайф
А все починалося у 2008 році на ТРК Україна, де шоу радувало глядачів п'ять разів на тиждень. Правда, перші випуски тривали всього одну годину часу, а ось по п'ятницях шоу тривало чотири години. Потім телешоу переїхало на Перший національний, де залишалося до 2013 року. З того часу протягом року глядачі змогли побачити улюблену програму на Інтері. Але і тут не склалося. Останнім притулком для ток-шоу став один з найбільш лояльних каналів країни 112 Україна.

Савік Шустер неодноразово заявляв на всю країну, що на команду творців передачі виявляється величезний тиск з боку влади і штабів різних партій. Дійшло до того, що редактори не могли самі вибирати, кого запрошувати на ефіри. За них це намагалися робити самі політики. Так в 2014 році шоу змушене було виходити в ефір з сайту і дублювалося іншими провайдерами - 3s.tv.

Що являє собою формат шоу Шустера?
Під час ефіру під одним дахом збираються найвідоміші представники політичних рухів, журналісти, політтехнологи, активісти громадських організацій. Причому вже в студії запрошені діляться на два табори, часто це влада і опозиція. Вони сідають один проти одного і починають обмінюватися думками на злободенні теми минулого тижня. Між опонентами розташований головний мікрофон, в який може висловитися кожен з присутніх. Головним правилом залишається повага думки кожного і неупередженість відносини веде до того, що відбувається.

За всім цим спостерігає глядацька аудиторія, яка складається з представників різних куточків країни. Невід'ємною частиною ефірів є постійне голосування глядачів, які таким чином висловлюють своє ставлення до всього, що відбувається на їхніх очах. Підсумки голосування може спостерігати кожен телеглядач протягом усього випуску.

Родзинкою проекту можна вважати і роботу віджей-коментатора, який знайомить аудиторію з повідомленнями користувачів мережі і телеглядачів, надсилаються на адресу програми в реальному часі.

comments powered by HyperComments

Последние