ІГРОВИЙ АПАРАТ ФАНТАСТИЧНА 4

16.03.2016 03:32

Будь то Супермен, Бетмен або Людина-Павук, один супергерой здатний створювати закохати в себе мільйони телеглядачів. А коли замість одного супер героя, перед вами знаходяться чотири, ваше хвилювання і інтерес множиться в кілька разів. Безкоштовний ігровий апарат без реєстрації - це ще одна гра від розробника playtech, заснована на популярній серії Марвел. Дивіться  детальніше " Бесплатный аппарат фантастическая 4 играть без регистрации "
Ігровий апарат Fantastic Four - це 5-барабанний слот з 50 лініями виплат. В основі гри лежить комікс компанії Марвел, про фантастичну четвірку. Тут ви побачите символи на барабанах, як містер Фантастика, невидима жінка, чоловік-Факел. Крім цих чотирьох символів, ігровий апарат також має логотип фантастичною четвірки і символи карт - туз, король, дама, валет, 10 і 9. Інтерфейс управління ігровим апаратом простий, а фон гри є синім, який нагадує колір костюмів, які носили у фільмі супер герої. Графіка на високому рівні і музика не нав'язлива, проте ви можете вимкнути звук, якщо вона вам не подобається. У грі є кнопка максимальна ставка і автоматичний режим для зручності гри.
Фантастична четвірка з 50 ліній виплат, з мінімальною ставкою $ 0.01 і максимальна ставкою 50 доларів на лінію і максимум $ 2500 за спин. Що б почати грати, потрібно вибрати кількість ліній, на які ви хочете поставити і суму ставки для кожної лінії, щоб встановити загальну ставку за спин. Після того як ви встановите розмір ставки, ви можете також використовувати кнопку авто режим, що б ігровий апарат в автоматичному режимі крутив барабан 10, 20, 30 і 99 разів.

comments powered by HyperComments

Последние