БРІДЖСТОУН ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ШИНИ

16.03.2016 00:49

Бріджстоун з гордістю представляє шини для позашляховиків преміум-класу, що прекрасно підходять як для міських доріг, так і для бездоріжжя.

Компанія «Бріджстоун» розробила абсолютно нову шину преміум-класу DUELER A / T 697.
DUELER A / T 694, що була попередницею DUELER A / T 697, відома своїми експлуатаційними характеристиками і дизайном. У новій моделі ми вдосконалили сильні сторони попередниці, а також поліпшили комфортність руху автомобіля по міських вулицях і заміських трасах, за якими доводиться пересуватися дуже часто. A / T 697 продемонструвала видатні результати в класі вседорожних шин і здатна задовольнити найвищі вимоги водіїв як на міських дорогах, так і на бездоріжжі.


Bridgestone Dueler A / T 697 (All Terrain) - позашляхова шина класу преміум для автомобілів SUV і позашляховиків 4х4, для експлуатації в місті і заміських трасах. Зацікавило? Дивись на нашому сайті перейшовши по посиланню " вот она  "

Посилена боковина рівномірно розподіляє навантаження, підвищуючи опірність порізів та проколів, продовжуючи термін служби колеса. Поздовжні канавки протектора збільшує жорсткість, покращуючи управління, а обтічна форма водовідвідних канавок добре видаляє воду із зони контакту, поліпшуючи керованість на мокрій дорозі.

Цілісна плечова зона, утворена безшовної комбінацією плечових блоків і грунтозацепов, покращують «позашляхові» можливості Bridgestone Dueler A / T 697, а форма і висота країв блоків дозволяє знизити рівень шуму.

У новій моделі Bridgestone Dueler A / T 697 розробники домоглися не тільки збільшення комфортності при русі по міських трасах, але і вдосконалення позашляхових властивостей для пересування по пересіченій місцевості.

comments powered by HyperComments

Последние