ВБИТИЙ ПІД ЧАС АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ У БРЮССЕЛІ ВИЯВИВСЯ НЕЛЕГАЛОМ З АЛЖИРУ

18.03.2016 18:15

Убитий виявився 35-річним нелегалом із Алжиру на ім’я Мохамед Белькаід. У квартирі де він проживав, знайшли прапор терористичного угруповання "Ісламська держава" та екстремістську літературу.

Бельгійським правоохоронним органам вдалося встановити особу вбитого зловмисника, який поранив чотирьох поліцейських в ході спецоперації в Брюсселі. Про це в середу, 16 березня, агентству Reuters повідомили представники генеральної прокуратури країни.


Убитий виявився 35-річним нелегалом із Алжиру на ім’я Мохамед Белькаід. У квартирі де він проживав виявили прапор терористичного угруповання "Ісламська держава" та екстремістську літературу.
В рамках спецоперації бельгійська поліція затримала двох осіб. Один з них був затриманий у лікарні, коли звернувся до лікарів з переломом ноги, інший був затриманий поблизу місця де сталася стрілянина. Наразі поліція з'ясовує, чи вони мають відношення до стрілянини. Ще двом підозрюваним вдалося втекти.
Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель заявив, що антитерористична операція в країні триватиме та додав, що влада може змінити рівень оцінки терористичної загрози.

comments powered by HyperComments

Последние