РАДА РАТИФІКУВАЛА КОНВЕНЦІЮ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ ПРО МІНІМАЛЬНІ НОРМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

17.03.2016 12:44

Верховна Рада України (ВРУ) ратифікувала Конвенцію Міжнародної організації праці (МОП) про мінімальні норми соціального забезпечення № 102. За відповідний законопроект № 0091 за основу та в цілому проголосували 253 народних депутатів.

Дана конвенція була ухвалена на 35-й сесії Генеральної конференції Міжнародної організації праці від 28 червня 1952 р. у Женеві (Швейцарія). Вона набирає чинності для України через 12 місяців після дати реєстрації документа про ратифікацію у генерального директора Міжнародного бюро праці.


Згідно з текстом законопроекту, конвенція ратифікується з такою заявою: "Відповідно до пункту "b" статті 2 конвенції, Україна бере на себе зобов'язання за такими розділами конвенції: "Медичне обслуговування", "Допомога у зв'язку з хворобою", "Допомога з безробіття", "Допомога по старості", "Допомога у випадку трудового каліцтва або професійного захворювання", "Сімейна допомога", "Допомога у зв'язку з вагітністю і пологами", "Допомога по інвалідності", "Допомога у зв'язку з втратою годувальника".

comments powered by HyperComments

Последние