ПИТАННЯ ЕКСПОРТУ МЕДУ ДО ЄС ВРЕГУЛЬОВАНО — ДЕРЖВЕТФІТОСЛУЖБА

16.03.2016 07:15

Держветфітослужба України врегулювала питання, які стосувалися експорту меду, до країн Європейського Союзу.

Про це повідомляє прес-служба Держветфітослужби.

Зокрема, у відомстві зазначають, що при експорті харчових продуктів лабораторні дослідження на показники безпечності здійснюються в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи або Державному науково-дослідному контрольному інституті ветеринарних препаратів та кормових добавок відповідно до встановлених країною призначення вимог. На підставі результатів цих досліджень видається міжнародний ветеринарний сертифікат. При цьому вимоги передбачені Планом державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження не враховуються.

Крім того, при необхідності, з метою здійснення арбітражних досліджень, такі дослідження можна буде проводити в закордонних лабораторіях, акредитованих згідно з ISO/IEC 17025:2005.

«Держветфітослужба України звертає увагу суб’єктів господарської діяльності, які мають намір реалізовувати свою продукцію у ЄС, на необхідність ретельно вивчати як національне законодавство, так і ветеринарно-санітарні вимоги конкретної країни-члена Євросоюзу, — уточнили у відомстві.

comments powered by HyperComments

Последние