ГРОЙСМАН ПІДПИСАВ ПОПРАВКУ ДО ЗАКОНУ ПРО ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ

14.03.2016 15:05

Закон про внесення змін у закон "Про запобігання корупції (щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)" (№3755) вже направлений на підпис Президенту України

Голова Верховної Ради підписав зміни до Закону про запобігання корупції. Йдеться про поправку щодо електронного декларування. Про це повідомляє сайт парламенту.

Це документ із так званого "пакету безвізових". Тобто Україна має їх ухвалити для візової лібералізації з ЄС. Якщо раніше існувала норма, яка відтерміновувала електронне декларування на 2017 рік, то тепер її скасували. Тож, оприлюднювати декларації чиновникам потрібно буде вже цього року. Втім, відповідальність за неправдиві відомості можлива лише з наступного.

А крім того, декларування витрат підняли з 20 до 100 мінімумів. Саме цю редакцію закону раніше жорстко розкритикували в ЄС і закликали українську сторону вдосконалити норми щодо електронного декларування, бо документ не відповідає європейським стандартам.

Нагадаємо, напередодні в ефірі "5 каналу" нардеп Денисенко прокоментував свої поправки до закону про електронне декларування.

comments powered by HyperComments