США ІНІЦІЮЮТЬ ЗАСІДАННЯ РАДБЕЗУ ООН ЧЕРЕЗ ДІЇ ІРАНУ

13.03.2016 04:35

Американська делегація при ООН ініціювала проведення консультацій Ради Безпеки в понеділок, 14 березня, для обговорення проведених Іраном запусків балістичних ракет.
Про це заявила в п'ятницю постійний представник США при ООН Саманта Пауер, передає "Укрінформ".
"Сполучені Штати глибоко стурбовані недавніми пусками в Ірані балістичних ракет, які є провокаційними і дестабілізуючими. Крім того, як було повідомлено, іранські військові лідери поширили заяви, що ці ракети ними розглядаються як пряма загроза для Ізраїлю. Ми засуджуємо такі загрози по відношенню до іншої країні-члену ООН і одного з наших найближчих союзників", - сказала вона.
Пауер нагадала, що резолюція Ради Безпеки ООН 2231 закликає Іран не робити ніяких запусків балістичних ракет, здатних доставляти ядерну зброю.
"Ми будемо піднімати це питання щодо небезпечних запусків в ході консультацій Ради, які ми скликаємо в понеділок", - зазначила дипломат.
Пауер додала, що такі дії Ірану підкреслють необхідність працювати з партнерами по всьому світу, "щоб уповільнити і звести нанівець ракетну програму Ірану".
У зв'язку з цим американський представник зазначила, що Сполучені Штати продовжать наполягати на повному виконанні Тегераном резолюції 2231, яка "прямо забороняє підтримку зовнішніми виробниками іранської програми створення балістичних ракет".

comments powered by HyperComments

Последние