ІРАН ЗАПУСТИВ ЩЕ ДВІ БАЛІСТИЧНІ РАКЕТИ

09.03.2016 18:03

Релігійне військове утворення Ірану "Корпус вартових ісламської революції" вранці у середу, 9 березня, провів ще два пробних запуски балістичних ракет. Про це повідомили іранські інформагенції Fars і Tasnim. Тест став продовженням проведених днем раніше випробувань.


Дві високоточні ракети Qadr H були запущені на півночні Ірану та вразили цілі на південному сході країни на відстані 1400 кілометрів, уточнили агенції.
США прокоментували випробування у контексті ядерної угоди Ірану із Заходом. "Такі випробування, якщо справді мали місце, не є порушенням Спільного всеосяжного плану дії (Віденської ядерної угоди членів Ради Безпеки ООН і ЄС з Тегераном - Ред.). Якщо це буде підтверджено, тоді ми матимемо наміри звертатися з цим питанням до Радбезу ООН (...) серйозно розглянути ці випадки і тиснути задля адекватної відповіді", - заявив увечері 8 березня речник Держдепартаменту США Джон Кірбі.
Нагадаємо, в лютому в Ірані відбулися парламентські вибори, на яких свої позиції посилили помірковані сили, лояльні до чинного президента Роухані. Корпус вартових ісламської революції безпосередньо підпорядкований релігійному лідерові Ісламської республіки аятолі Алі Хаменеї.

comments powered by HyperComments

Последние