США ЗАЯВЛЯЮТЬ ПРО ВБИВСТВО ОДНОГО З ЛІДЕРІВ БОЙОВИКІВ "ІСЛАМСЬКОЇ ДЕРЖАВИ"

09.03.2016 07:48

 результаті авіаудару міжнародної коаліції під проводом США 4 березня, ймовірно, було вбито одного з найвідоміших представників керівної ланки терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД). Йдеться про Омара аль-Шишані, або "Омара Чеченця", який фактично був "воєнним міністром" ІД. Інформацію, що аль-Шишані, вірогідно, було вбито, агентству Reuters у вівторок, 8 березня, повідомили кілька американських посадовців на умовах анонімності.
Утім, джерело агентства AFP в урядових колах США відмовилося підтвердити факт вбивства аль-Шишані, зазначивши лише, що він був мішенню авіаудару 4 березня, якого було завдано поблизу сирійського міста Аль-Шададі.
Раніше за інформацію, яка допомогла б ліквідувати Абу Омара аль-Шишані, США пропонували до п'яти мільйонів доларів винагороди.


Народжений 1986 року в Грузії аль-Шишані - справжнє ім'я Тархан Батирашвілі - мав репутацію одного з наближених до глави ІД - "халіфа" Абу Бакра аль-Багдаді - військових радників. За інформацією міністерства фінансів США, наведеною в повідомленні про винагороду, аль-Шишані раніше підпорядковувалися до тисячі іноземних бійців ІД на півночі Сирії.

comments powered by HyperComments

Последние