ВАНТАЖНІ ЛІФТИ

03.03.2016 03:14

Вантажні ліфти | ЗАТ «ЛіфтМаш» - продаж та монтаж ліфтового обладнання, ескалаторів та травоаторов
Для переміщення вантажів з одного поверху на інший застосовуються спеціальні вантажні ліфти. Їх відмінність від пасажирських не тільки в більшій вантажопідйомності, а й матеріалом кабіни. Він повинен володіти великою міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень.

Крім того, повинні бути враховані особливі вимоги для кожного конкретного випадку. Наприклад, передбачена можливість використання спеціальної техніки при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт. Детальніше дивіться "грузовой лифт".

Компанія «ЛіфтМаш» здійснює поставку та установку вантажних ліфтів для найрізноманітніших потреб.

Види вантажних ліфтів
По можливості перевезення людей виділяють:

дозволяють перевезення людей;
забороняють перевезення людей.
За типом дверей:

автоматичні розсувні горизонтальні;
вертикальні;
з ручним приводом;
двостулкові;
четиристворчаті;
прохідні.
За конструкцією:

з машинним відділенням;
без машинного відділення.
Крім того, існує класифікація вантажних ліфтів за призначенням.

Універсальні. Сюди можна віднести вантажний ліфт у житловому будинку. Він встановлюється на додаток до пасажирського, відрізняється великими габаритами і вантажопідйомністю.

Промислові. Промислові ліфти відрізняються тим, що в них заборонено перевозити людей, кабіни мають зовнішню панель управління. Вони встановлюються на підприємствах, наприклад, при конвеєрних роботах або в небезпечних зонах. Ціна вантажного ліфта, не призначеного для перевезення людей, буде нижче, тому що не потрібно кондиціонування та інші умови, необхідні для людини.

Малі. Інша назва цих підйомників - сервісні або технічні ліфти. Вони використовуються в магазинах, підприємствах громадського харчування, в банках, готелях і приватних будинках для підйому продуктів і т.п. Їх відмінна риса - відносно невеликі розміри від 500 мм до 1200 м при вантажопідйомності до 300 кг. За рахунок своїх габаритів вони мають невисоку вартість.

Будівельні. Використовуються при ремонтних і будівельних роботах на висоті. Будівельний ліфт, в залежності від конструкції, служить для підйому матеріалів, інструментів і людей. Конструкції оснащені всіма необхідними механізмами безпеки.

Автомобільні. Особливість цих підйомних ліфтів в тому, що кабіна виходить з шахти через люк. Як правило, такі конструкції зустрічаються в підземних гаражах і парковках.

Де купити вантажний ліфт
Компанія «ЛіфтМаш» реалізує вантажні ліфти самих різних видів. Вся продукція відповідає нормам безпеки і виконана з сучасних матеріалів з урахуванням передових технологій.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш підходящий вам варіант з урахуванням особливостей будови. Ми не тільки доставимо ваше замовлення, але і здійснимо монтаж вантажного ліфта. А при бажанні ви можете укласти з нами договір на технічне обслуговування.

comments powered by HyperComments

Последние