У США ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗІРКА "ГОЛОГО ПІСТОЛЕТУ"

01.03.2016 10:57

Лауреат премії "Оскар" Джордж Кеннеді, відомий за роллю у фільмі "Голий пістолет" помер у себе вдома в штаті Айдахо у віці 91 року, повідомляє Hollywood Reporter.

Джордж Кеннеді знімався у стрічках "Аеропорт", "Голий пістолет". Картина "Холоднокровний Люк" принесла акторові "Оскар" за найкращу роль другого плану.

Джордж Кеннеді-молодший народився в 1925 році в Нью-Йорку. Його батько був піаністом і композитором в Театрі Проктора на Манхеттені, а мати танцювала в Le Ballet Classique. Він дебютував у віці двох років у туристичній компанії, подорожував з шоу впродовж двох років, а потім озвучував дитячі радіо-шоу.

Після закінчення середньої школи Кеннеді поступив на службу в армії в 1943 році в надії стати пілотом в армійській авіації. Він потрапив в піхоту, служив під керівництвом генерала Джорджа Паттона і відзначився своєю доблестю: нагороджений двома бронзовими зірками і чотирма іншими бойовими нагородами. Після Другої світової війни його ліва нога була коротшою, ніж права на 3 дюйми (7,5 сантиметрів).

Дружина Кеннеді померла у вересні минулого року.

comments powered by HyperComments

Последние