МОСКАЛЬ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ВІДСУТНІСТЬ БЛОКАДИ РОСІЙСЬКИХ ФУР НА ЗАКАРПАТТІ

29.02.2016 12:25

У межах Закарпатської області ніякого блокування російських ванатжівок немає, заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, повідомляє прес-служба.


На в'їзді, на адміністративній межі, так і на виїзді біля контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні блокування не відбувається, зазначив губернатор.

Протягом суботи та ночі на неділю через Закарпатську область загалом проїхало 20 фур із російськими номерами, із них 16 - на виїзд із України в напрямку країн Євросоюзу, а 4 на в'їзд із ЄС в Україну, йдеться у повідомленні.

«Через контрольно-пропускний пункт «Дяково» на українсько-румунському кордоні 6 російських фур виїхали в Румунію, а одна заїхала в Україну. Через КПП «Ужгород» на українсько-словацькому кордоні 8 фур виїхали в Словаччину, а три заїхали в Україну. Через КПП «Тиса» на українсько-угорському кордоні в Угорщину виїхали дві фури, а в зворотному напрямку не заїхала жодна», — повідомив губернатор.

Раніше «Свобода» повідомила про відновлення блокади російських фур в чотирьох областях України, в тому числі і на Закарпатті.

comments powered by HyperComments

Последние