ФІФА ЗНОВУ ПІДОЗРЮЮТЬ У КОРУПЦІЙНИХ СХЕМАХ

28.02.2016 22:18

Новому президенту Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно доведеться в найближчому часі розбиратися з розслідуваннями відразу чотирьох скандалів в організації, якими зараз займається швейцарська поліція, передає УНН з посиланням на Daily Mail.
Нова проблема, яка ще не обговорювалася публічно, — нечесна і протизаконна діяльність ФІФА при розподілі квитків на матчі чемпіонатів світу з футболу в 90-х.

Саме цією справою зараз зайнялися правоохоронні органи, паралельно з розслідуваннями інших основних злочинів, пов’язаних з керівництвом ФІФА: незаконними виплатами для отримання Німеччиною права провести мундіаль 2006 року, виплатою 10 млн дол. заради проведення Чемпіонату Світу — 2010 у Південній Африці, а також декількома корупційними контрактами з карибськими федераціями футболу по телевізійним прав.
Якщо у випадках з виплатами за право проведення чемпіонатів світу корупція мала місце бути в одиничних випадках, то нечесний і протиправний розподіл квитків на матчі мундіалю міг тривати десятиліттями, що, у випадку підтвердження підозр, ще більше вдарить по іміджу ФІФА.

Нагадаємо, нещодавно президентом Міжнародної федерації футболу (ФІФА) обрали 45-річного юриста і генерального секретаря УЄФА Джанні Інфантіно. Він був одним з п’яти кандидатів, які балотувалися на пост президента цієї поважної світової організації.

comments powered by HyperComments

Последние