КИТАЙ РОЗМІСТИВ ВИНИЩУВАЧІ НА ОСТРОВІ ВУДІ - ЗМІ

24.02.2016 21:35

Влада Китаю розмістила кілька винищувачів на одному з Парасельских островів у Південно-Китайському морі, передає УНН з посиланням на Fox News.
Розвідка отримала дані про появу на острові Вуді винищувачів Shenyang J-11 (ліцензійна копія радянського Су-27) і Xian JH-7. На тому ж острові до цього були розгорнуті ракетні комплекси КНР.

Як повідомляв УНН, 17 лютого китайських військових запідозрили у встановленні зенітно-ракетних комплексів на спірному острові Вуді в Південно-Китайському морі, на який також претендують Тайвань і В’єтнам.

Раніше представник МЗС КНР, відповідаючи на звинувачення у розміщенні ракетної системи земля-повітря на одному з спірних островів в Південному морі, повідомив, що будь-яке розміщення ракет Китаєм на своїй території є законним.

Острів Вуді відомий в Китаї як Юнсін дао, а у В’єтнамі — як Фулам. Він входить в архіпелаг Парасельских островів у Південно-Китайському морі. На цей архіпелаг, окупований в 1974 році Китаєм, претендують також В’єтнам і Тайвань.
Більшість Парасельских островів нежилі, однак острів Вуді входить до числа винятків з цього правила. Зокрема, на острові знаходяться китайський військовий гарнізон, рятувальний центр і аеропорт.

comments powered by HyperComments

Последние