СЕРВІС ЦЕНТР РЕМОНТ НОУТБУКОВ

23.02.2016 05:47

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з ремонту ноутбуків нетбуків в Алматі.

Ми виробляємо комплексну безкоштовну діагностику ноутбука, усунення неполадок, налаштування і апгрейд ноутбуків всіх найбільших виробників: Apple MacBook, Asus, Acer, Sony Vaio, Samsung, Toshiba, HP і інших / Тому, якщо ви хочете отримати якісний і оперативний сервіс по самим розумними цінами , то звертайтеся до нас! Дивіться детальніше https://pc-service.kz

До основних несправностей ноутбуків відносяться такі поломки як: саме виключення ноутбука, не включається після залиття ноутбука рідиною, розбитий дисплей ноутбука, зависає в процесі роботи, не завантажується, не заряджає, швидко розряджається і не працює автономно, поява синього екрана та інші.

Чищення системи охолодження у нас

Чищення системи охолодження в ноутбуках здійснюється на професійному обладнанні з використанням професійних витратних матеріалів. Наприклад: при заміні термопасти ми використовуємо дорогі терморезінкі і термопасту "Термокул про" виробництва Швейцарії. Гарантія виробника складає 8 років.

При заміні відео чіпів і з огляду на вартість такої послуги ми чистимо систему охолодження бонусом безкоштовно.

Ремонт ноутбуків в нашому сервісному центрі

Ми можемо з упевненістю назвати свої переваги перед багатьма іншими сервісними центрами і ремонтними майстернями:

Доступні ціни. На відміну від безлічі інших сервісних центрів ми дорожимо своєю репутацією і клієнтами, тому ми прагнемо зробити вартість ремонту ноутбука доступною і не хочемо набивати собі ціну, вигадуючи неіснуючі неполадки. Звернувшись до нас, ви можете замовити ремонт ноутбуків недорого і бути впевнені в нашій чесності, відкритості і професіоналізмі.
Терміновий ремонт у нас. На відміну від більшості сервісів і майстерень в Алматі ми виконуємо оперативну і строкову роботу по ремонту ноутбуків на місці в сервісі. Терміновий ремонт у нас займе від 15 хвилин - заміна матриці ноутбука або діагностика пристрою, до декількох днів, в залежності від складності несправності і технічної можливості.
Високий рівень сервісу. Ні для кого не секрет, що для клієнтів важливо не тільки якість роботи і ціна, але і рівень обслуговування. Ми дотримуємося найвищих стандартів у всьому, тому хочемо запропонувати вам чудовий рівень сервісу, індивідуальний підхід і оперативне виконання поставлених завдань.
Великий вибір комплектуючих. Щодня стикаючись із завданням виконання термінового ремонту ноутбуків і нетбуків, ми маємо у своєму розпорядженні постійним запасом самих затребуваних запасних частин, тому можемо зробити ремонт в найкоротші терміни.
Якщо ваш ноутбук не включається, зависає або видає незрозумілу картинку, то ми рекомендуємо не відкладати справу в довгий ящик і звернутися в наш сервісний центр! Знайти нас дуже просто: "Контакти".

comments powered by HyperComments

Последние